Menu

Ortézy ADMIRAL

Firma Admiral bola založená v roku 1998 a sídli v poľskom meste Łódź. Špecializuje sa na výrobu ortopedických pomôcok pre psov a mačky ktoré majú problém s pohybom a výrobu strojov a pomôcok do rehabilitačných centier.

Výrobky ADMIRAL sa používajú na rehabilitáciu a pomoc chorých zvierat. Ortézy ADMIRAL pre psy mačky sa používajú na dysplaziu, pooperačné stavy, paralýzu, zranenia končatín, amputácie, degeneráciu chrbtice alebo problémy starnutia.

                                               

Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov firma spolupracuje pri výrobe ortéz a protéz s veterinárnymi lekármi a fyzioterapeutmi. Firma dostala v Poľsku niekoľko ocenení na veľtrhu veterinárnej medicíny VetMedica.

Všetky výrobky sú šité ručne a na mieru. Na výrobu ortéz používajú kvalitne materiály ako kodúr a podobne. Väčšina ortéz je vyrobená z nepremokavého materiálu. Dlahy sú vyrábané z hliníka. V ponuke majú aj vozíky pre psy a mačky ktoré trpia ochrnutím predných alebo zadných končatín a množstvo ďalších produktov pre Vašich domácich miláčikov.

                          

Kontaktujte nás